Pracownicze Strona główna » Szkolenia » Pracownicze

Tylko wspólny cel, idea czy też wartości łączą ludzi we wspólnym działaniu. Aby to mogło zaistnieć, trzeba takie wartości propagować każdego dnia. Ludzie chcą wiedzieć, że są ważni, że ich praca ma wpływ na innego człowieka i jest doceniana. Nie tylko finansowo.Szkolenia pracownicze, czyli zaangażowany i świadomy pracownik

Tylko wspólne cele czy idee łączą ludzi w działaniu. Aby współpraca zaistniała, konieczne jest codzienne propagowanie poszczególnych wartości. Ważne jest, aby każda osoba pracująca w firmie wiedziała, że jej praca ma wpływ na innego człowieka. Istotne jest też docenienie wkładu poszczególnych pracowników, i to nie tylko finansowo. To zadanie dla kadry zarządzającej.

Ludzie muszą być świadomi siebie i swoich reakcji po to aby je właściwie odczytywać. Jest to potrzebne aby budować zaufanie i jasną bezpieczną komunikację. Takie warunki pracy skutkują możliwością rozwoju i generowania nowych rozwiązań, a nie wykonywania tego co „muszę”

Szkolenia pracownicze – nasza oferta

Rozwój osobisty pracownika jest niezwykle ważny dla działania całej firmy. Klientom zainteresowanym zbudowaniem mocnego zespołu, polecamy szkolenia pracownicze: „pięciogwiazdkowa współpraca”,  „Wielowymiarowa komunikacja” i „Konflikt – warsztat praktyczny”.

Szkolenie „pięciogwiazdkowa współpraca” – zakres

To szkolenie obejmuje następujące zagadnienia:

Szkolenie „Wielowymiarowa komunikacja” – zakres

 Podczas szkolenia omawiane są następujące kwestie:

W ofercie mamy także szkolenia sprzedażowe, które polecamy pracodawcom zatrudniającym handlowców.