Handlowe Strona główna » Szkolenia » Handlowe

Jest połączeniem pracy na pewności siebie handlowca z umiejętnością słuchania i zrozumienia świata klienta. Bo tylko to daje możliwość rozwiązania problemu jaki ma klient, nawiązania silnej relacji i zbudowania zaufania. Żadna technika tego nie dokona.Szkolenia handlowe dla firm - zwiększ sprzedaż i zyski w swojej firmie

Praca z handlowcem jest połączeniem pracy na pewności siebie handlowca z umiejętnością słuchania i zrozumienia świata klienta. Bo tylko to daje możliwość rozwiązania problemu jaki ma klient, nawiązania silnej relacji i zbudowania zaufania. Żadna technika tego nie dokona. Co więcej, poszczególne techniki mają to do siebie, że ich skuteczność z czasem maleje – umysły klientów coraz skuteczniej bronią się przed nachalną reklamą.

Nasza oferta to szkolenia handlowe i szkolenia sprzedażowe z handlowcami związane z pracą nad ich postawą. Handlowców uczymy rozpoznawać własne blokady i nastawienia, a następnie słuchać i rozpoznawać potrzeby klientów i proponować rozwiązania. Odpowiednie, indywidualne podejście do klientów przekłada się na sukces, bo sprzedaż – a zatem zyski – rosną.

 

Szkolenia dla handlowców – nasza oferta

Firmom specjalizującym się w sprzedaży produktów lub usług i zatrudniającym przedstawicieli handlowych proponujemy cykl szkoleń „Sprzedaż przez doradztwo”. W skład cyklu wchodzą następujące szkolenia:

„Handlowiec – postawy, przekonania – typy sprzedawców”. W czasie szkolenia poruszane są następujące zagadnienia:

„Cele – jak poprawnie wyznaczać cele”. Szkolenie składa się z następujących działów:

„Słuchanie – warsztat praktyczny”, podczas których uczestniczy mogą:

 „Zadawanie pytań – warsztat praktyczny”. Szkolenie obejmuje dwa zagadnienia:

 „Język wpływu” – w czasie zajęć uczymy, jak:

W ofercie mamy także szkolenia liderów, na które zapraszamy osoby koordynujące i nadzorujące prace zespołów handlowców.