Szkolenia

Szkolenia dla firm

„Szczęśliwi ludzie mogą więcej. Zróbmy wszystko, aby ludzie z radością przychodzili do pracy”

Prowadzimy szkolenia dla firm. Współpracujemy z przedsiębiorcami w różnych branż, przeprowadzamy szkolenia pracownicze. Jeżeli zauważyłeś, że w firmie panuje atmosfera rywalizacji, niepewności i nieufności, że Twoi podwładni nie zawsze potrafią się ze sobą porozumieć lub zakładane cele są realizowane z trudem, możesz to zmienić. Czy wiesz, że dzięki szkoleniom możesz stworzyć nowe modele zarządzenia? Pomagamy liderom w tworzeniu silnych zespołów, gdzie ludzie są zaangażowani i tworzą przyjazną atmosferę.

Pracownicze

Tylko wspólny cel, idea czy też wartości łączą ludzi we wspólnym działaniu. Aby to mogło zaistnieć, trzeba takie wartości propagować każdego dnia. Ludzie chcą wiedzieć, że są ważni, że ich praca ma wpływ na innego człowieka i jest doceniana. Nie tylko finansowo.

Dowiedz się więcej

Handlowe

Jest połączeniem pracy na pewności siebie handlowca z umiejętnością słuchania i zrozumienia świata klienta. Bo tylko to daje możliwość rozwiązania problemu jaki ma klient, nawiązania silnej relacji i zbudowania zaufania. Żadna technika tego nie dokona.

Dowiedz się więcej

Liderskie

Od liderów zależy w którą stronę zmierza firma. Od ich silnych i słabych stron, ich decyzji, postaw i zachowań. Proponujemy szkolenia liderów, podczas których uczestnicy mogą rozwijać swoje umiejętności liderskie.

Dowiedz się więcej