O nas Strona główna » O nas

Szkolenia dla firm i osób fizycznych - poznaj naszą ofertę

Nie realizujemy szkoleń motywacyjnych – stawiamy na pracę na głębokich przekonaniach i wartościach, które przynoszą konkretne korzyści.

Na co dzień pracujemy z przedsiębiorcami, dla których przeprowadzamy szkolenia dla firm, i z Klientami indywidualnymi. Stawiamy na człowieka – podczas pracy z ludźmi wykorzystujemy aktualną wiedzę m.in. na temat reakcji naszego mózgu i nasze doświadczenie. Tworzenie silnych zespołów to jedna z naszych specjalności.

Jak działamy? Pierwszym etapem jest rozmowa, która prowadzi do diagnozy problemów. Podczas spotkania odpowiadamy m.in. na te pytania:

Dla każdej firmy ustalamy indywidualny plan działania. Nie pracujemy na ustalonych schematach. Z doświadczenia wiemy, że chociaż problemy są podobne, to blokady wstępują na różnych poziomach. Szkolenia pracownicze są różne, bo różni są ludzie, który pracują w danej firmie. Co ważne, im bardziej osoby zatrudnione są świadome i im lepiej potrafią współdziałać, tym silniejsza staje się firma. Zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorców w definiowaniu celów długo- i krótkookresowych oraz formułowaniu zadań na drodze ich osiągania.

Wiemy, że szkolenia biznesowe przekładają się na rozwój firmy związany z takimi działaniami jak:

Oferowane przez nas szkolenia dla firm są skuteczne – ich głównym celem jest zbudowanie dobrej atmosfery i silnego zespołu, dzięki któremu osiąganie celów będzie możliwe.

Umów się z nami na spotkanie!

Interesują Cię szkolenia kadry zarządzającej? Chcesz podnieść efektywność działu sprzedaży, inwestując w szkolenia handlowe? Skontaktuj się z nami. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy przy ul. Piotra Skargi 3.

Napisz do nas: biuro@vivisto.pl lub zadzwoń:  +48 697 387 704, +48 609 441 144, a przedstawimy Ci naszą aktualną ofertę. Zapraszamy.