Praca z handlowcem Strona główna » Klient inwywidualny » Praca z handlowcem

Grupa handlowców po szkoleniu, które dostarczyło narzędzi, będzie potrafiła wykorzystać je jedynie w takim stopniu, w jakim wierzy w to, czy one są skuteczne, czy klienta łatwo zdobyć i jakim jest handlowcem.Szkolenia handlowe - stań się lepszym handlowcem

Problemem wielu handlowców jest chęć prezentowania produktu lub usługi bez chęci poznania klienta.

Często słychać, jak handlowcy dzwonią i mówią, mówią, mówią. W tym czują się bezpiecznie. Tylko, że kiedy mówią, nie słuchają klienta. Skąd więc mogą wiedzieć, kim jest, jaki ma problem i czego potrzebuje? Jak mogą zainteresować klienta, kiedy mówią tylko o rzeczach, które ich interesują? A jeśli nie znają klienta, w jaki sposób mogą nawiązać z nim relację? Jest to niemożliwe.

Po krótkim czasie i wielu odmowach klientów nabywają przekonania, że nie są zbyt dobrzy, a wręcz przestają lubić swoją pracę i generuje ona u nich duży stres. W takim stanie przekonań i emocji nie ma szans, żeby handlowiec lubił swoją pracę i wierzył w swoją skuteczność.

Pracujemy nad rozwojem postaw i umiejętności handlowca, bo w świecie zewnętrznym dostrzegamy to, co jest w nas.

Jak motywować innych do efektywnej sprzedaży?

Chcesz być lepszym handlowcem? Chcesz awansować i zarządzać działem sprzedaży w firmie? Zapraszamy do pracy indywidualnej – pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności i postawy, które pomogą Ci w skuteczniejszych działaniach.