Klient inwywidualny

„Szczęśliwi ludzie mogą więcej. Rozwiń swoją świadomość i umiejętności, aby Twoja praca dawała Ci satysfakcję i radość”

Na naszą ofertę składają się szkolenia biznesowe i pracę indywidualną. W trakcie tych drugich koncentrujemy się na rozwoju umiejętności osobistych uczestników i opracowujemy plan rozwoju osobistego pracownika. Dużą rolę w tym procesie odgrywa postawa lidera. Skupiamy się na kształtowaniu tych postaw i umiejętności służących rozwojowi osobistemu lidera i firmy. Oraz wspieramy pracowników w przechodzeniu ich wewnętrznych blokad i umiejętności czerpania satysfakcji w pracy.

Praca indywidualna

Każdy z nas ma swoje własne, niepowtarzalne przekonanie o sobie i o świecie. W organizacjach jest to szczególnie widoczne. Z pozoru pracownik, który ma wiedzę i potencjał napotyka na jakąś trudność.

Praca z pracownikiem

Czasami umiejętności i wiedzę mamy wysoką, ale nie wiemy dlaczego nie wychodzi nam nasza praca tak, jak byśmy chcieli. Czasami jest to tylko jedno przekonanie, a czasami cały zbiór. Pomagamy je przejść i zmienić.

Dowiedz się więcej

Praca z handlowcem

Grupa handlowców po szkoleniu, które dostarczyło narzędzi, będzie potrafiła wykorzystać je jedynie w takim stopniu, w jakim wierzy w to, czy one są skuteczne, czy klienta łatwo zdobyć i jakim jest handlowcem.

Dowiedz się więcej

Praca z liderem

Nie ma wątpliwości co do tego, że najważniejszą rolą lidera jest poprowadzenie swojego zespołu w odpowiednim kierunku, zgodnym z wizją firmy.

Dowiedz się więcej